O mReh

mReh Sp. z o. o. jest startupem realizującym projekt z zakresu systemu do zdalnej mobilnej rehabilitacji. Nasze działania realizujemy na styku dwóch rynków: rynku usług mobilnych oraz rynku usług medycznych.

Głównym założeniem naszej Firmy jest stworzenie produktu spełniającego oczekiwania zarówno Specjalistów jak i Pacjentów. Celem naszego projektu jest zapewnienie pacjentom, poprzez nowoczesne formy , zdalnej rehabilitacji, umożliwiającej skuteczne i bezpieczne realizowanie indywidualnych zaleceń lekarzy i fizjoterapeutów oraz zapewnienie specjalistom medycznym dostępu do danych ćwiczących na odległość pacjentów w celu lepszego monitoringu i analizy skuteczności prowadzonej terapii.

Wizja mReh to społeczeństwo dbające o zdrowie układu ruchu, które świadomie stawia na prewencję oraz szybką, kompleksową pomoc w przypadku choroby, także w warunkach domowych. Warunkiem skutecznej rehabilitacji leczniczej, przyjętym jako kanon polskiego modelu rehabilitacji, jest jej wczesne zapoczątkowanie oraz jej systematyczne kontynuowanie również w warunkach domowych.

Chcielibyśmy, aby Pacjenci w Polsce skutecznie i bezpiecznie realizowali te założenia, poprzez rozpoczęcie rehabilitacji w odpowiednim czasie oraz utrzymanie jej ciągłości w dogodnym dla nich miejscu.

Na sukces projektu pracuje kadra fachowców: lekarzy, fizjoterapeutów. Obok nich równolegle pracuje grupa inżynierów i programistów – ich celem jest najlepsza z możliwych implementacja rozwiązań w zakresie aplikacji, serwisu www oraz oprogramowania urządzeń. To ich fantastyczna wiedza teoretyczna i doświadczenie gwarantują najwyższy standard tworzonego rozwiązania.